: تقدیر انجمن سنگ از آقای مطیعی بخاطر برگزاری نمایشگاه سنگ تهران

انجمن سنگ به همت و تلاش فراوان آقای مطیعی، که یک تلاش کم نظیر برای برگزاری نمایشگاه سنگ تهران انجام دادند، به تعبیر زبان انسان ساده و روان می‌پردازد. این نمایشگاه که یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت سنگ در کشور بود، با حضور فعالانه و پرشور هنرمندان و تولیدکنندگان این حوزه، موفق به جذب تعداد بسیار زیادی از بازدیدکنندگان و علاقمندان شد.

این رویداد علاوه بر اینکه فرصتی مناسب برای معرفی آثار و فن آوری‌های جدید در صنعت سنگ بود، باعث ایجاد انگیزه و تحول در این حوزه شد.

آقای مطیعی با استعداد و خلاقیت خود، توانست این نمایشگاه را به یک پلتفرم موثر برای تبادل ایده‌ها و تجارت در صنعت سنگ تبدیل کند.

توانایی او در برقراری ارتباط موثر با اعضای انجمن و ارائه اطلاعات به زبانی ساده و قابل درک، باعث پیشرفت و توسعه این صنعت شد.دستاوردهای حاصل از این همکاری نشان از تعهد و انگیزه قابل تحسین آقای مطیعی است و انجمن سنگ از زحمات ایشان تقدیر و قدردانی می‌نماید.

خوب یا بد
زشت یا زیبا
هر کار بزرگ در هر جایگاهی که انجام شود همواره با نقد های بسیاری مواجه می شود.
نمایشگاه سنگ تهران یک رخداد بزرگ در سطح کشور و در صنعت بزرگ سنگ می باشد.
من بعنوان یک عضو کوچک از این صنعت بزرگ و پر افتخار همواره سعی نموده ام تا همراه و حامی صنعت بوده باشم
تقریبا بیست و سه سال سابقه سنگی بودن بنده که در ابتدا با حجازی سنگ در سال هشتاد وارد این بازار شدم و از سال هشتاد و سه و در کنار تولید سنگ شمش و ابزار شروع به واردات تجهیزات مصرفی نمودم
و با شدت گرفتن تحریم ها در سال هشتاد و پنج شروع به تولید رزین اپوکسی بصورت تخصصی و بعنوان اولین مجموعه جهت صنعت سنگ با برند مارامو نمودم.
و تا به امروز علی رقم فراز و نشیب های بسیار همچنان با محصولات مارامو در خدمت شما هستم و همواره سعی نموده ام شعار این برند را از روز اول تبدیل به دستاورد نمایم ( کیفیت برای حرفه ای ها ) و هدف و مقصود ما در گروه تولیدی و صنعتی مارامو کیفیت برتر بودن می باشد.
که برای معرفی هر چه بهتر محصولات مارامو سعی بر آن نمودیم تا با همراهی دوستان جهت برگزاری نمایشگاه های تخصصی در کنارتان باشیم.
که این مهم با لطف و همکاری دوستان عزیزم کاوه فاضل بسطامی و وحید آدمی با کتاب سنگ و نمایشگاه سنگ تهران در سال هشتاد و چهار شروع شد و تا امروز که مجموعه روشان روز با گستردگی بیشتر در حال فعالیت می باشد ادامه پیدا کرده.


فارغ از اینکه نمایشگاه در شهر آفتاب باشد یا سئول ؟


که بنده با برگزاری آن در محل دائمی نمایشگاه های تهران موافق تر بودم
اما با احترام به دوستان با توجه به دلایل منطقی که برای این جابجایی داشتند ما هم با روشان روز همراه هستیم .
ولی صنعت سنگ اصفهان که بعنوان بازیگران اصلی در این صنعت میبایست بیش از پیش همراه این نمایشگاه باشند
علاوه بر فاصله گرفتن از روشان روز


نه بعنوان غرفه دار شرکت کردند و نه بعنوان بازدید کننده استقبالی در شان این صنعت از نمایشگاه سنگ تهران صورت پذیرفت ، این در حالیست که جناب محمد مطیعی که یکی از سهامداران روشان روز می باشد و در حال حاضر بصورت دوره ای مدیرعامل هستند تلاش فراوانی را از ماه ها قبل انجام دادند حتی ایشان موفق شدند توافق نامه ای را با یک شرکت بزرگ نمایشگاهی در چین امضا کنند که نتیجه آن حضور گسترده تر چین در قالب پاویون غیر رسمی بود که متاسفانه شهادت ریس جمهور و تغییر در تاریخ برگزاری نمایشگاه موجب بر هم خوردن بسیاری از این برنامه ها شد .
از طرف دیگر تیم خوب و حرفه ای سنگ پلاس نیز تمام تلاش خود را در جهت بهتر برگزار نمودن و اطلاع رسانی گسترده تر با تمام ابزار های تبلیغاتی نمودند که جا دارد از آقایمحمد هادی مطیعی مقدم و مهندس ترابی بخاطر این مهم تقدیر و تشکر بعمل آید ، در همین راستا انجمن سنگ ایران نیز با انتشار این پوستر در کانال های خود از زحمات آقای مطیعی و تیم روشان روز تشکر نموده اند.با حضوردکتررضا غلامعلی طهرانی مدیرعامل شرکت مارمو

۵ امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *