مراسم افتتاحیه نمایشگاه سنگ تهران ۱۴۰۳

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته از تاریخ ۸ الی ۱۱ خرداد ماه سال ۱۴۰۳ در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار شد. در این مراسم که با حضور مقامات دولتی، فعالان صنعت سنگ و معدن و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی برگزار شد، آخرین دستاوردها و نوآوری های این صنعت به نمایش گذاشته شد.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه سنگ تهران 1403


در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، جوزف محمدی، رئیس انجمن سنگ ایران، در سخنانی به نقش مهم صنعت سنگ در اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت: “صنعت سنگ یکی از مهم ترین صنایع کشور است که نقش بسزایی در صادرات غیرنفتی و ایجاد اشتغال دارد.
وی با بیان اینکه ایران دارای ذخایر عظیم سنگ های تزئینی و معدنی است، گفت: “ما باید با استفاده از این پتانسیل ها و توسعه صادرات این صنعت، سهم خود را در اقتصاد کشور افزایش دهیم.
محمدی همچنین از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد که این نمایشگاه فرصتی مناسب برای تبادل نظر و همکاری بین فعالان این صنعت باشد.
در ادامه این مراسم، از چند تن از پیشکسوتان و فعالان برجسته صنعت سنگ تجلیل شد.
همچنین در حاشیه این نمایشگاه، نشست ها و کارگاه های آموزشی مختلفی با حضور متخصصان داخلی و خارجی برگزار شد.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه سنگ تهران 1403


نمایشگاه بین المللی سنگ تهران ۱۴۰۳ با استقبال چشمگیری از سوی بازدیدکنندگان روبرو شد و به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای صنعت سنگ در سال ۱۴۰۳ شناخته شد.

محل برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه سنگ تهران ۱۴۰۳، سالن خلیج فارس در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران بود.
این سالن یکی از بزرگترین سالن های نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب است که برای برگزاری رویدادهای بزرگ و بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. سالن خلیج فارس مجهز به امکانات رفاهی و صوتی و تصویری مدرن است و می تواند پذیرای تعداد زیادی از بازدیدکنندگان باشد.
مراسم افتتاحیه نمایشگاه سنگ تهران ۱۴۰۳ با حضور مقامات دولتی، فعالان صنعت سنگ و معدن و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی در این سالن برگزار شد. در این مراسم، سخنرانی ها، تجلیل از پیشکسوتان و فعالان برجسته صنعت سنگ و همچنین رونمایی از جدیدترین محصولات و خدمات این صنعت انجام شد.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته از ۸ تا ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار شد.
در این نمایشگاه، شرکت های مختلف داخلی و خارجی جدیدترین محصولات و فناوری های خود را در زمینه سنگ های ساختمانی، استخراج معدن و تجهیزات وابسته به نمایش گذاشتند. همچنین، سمینارها و کارگاه های آموزشی مختلفی در حاشیه این نمایشگاه برگزار شد.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه سنگ تهران 1403

تاریخ قبلی نمایشگاه۱تا۴خرداد می باشدکه این تاریخ با توجه به شهادت ریس جمهور ریسی وهمکارانشون که داشتن از یک سفرکاری برمی گشتن منجر به شهادت شده است با یک هفته تاخیر برگزار می شود تاریخ برگذاری نمایشگااز۸ خرداد تا ۱۱ خرداد خواهد 

حضورشرکت  XIAMEN ROM DIAMOND TOOLS,LTDوXIAMEN ROMA DIAMOND TOOLS CO,LTDوشرکت چینی GUANGODNG SANQIANG DIAMON TOOLS ,LTD درچهاردهمین نمایشگاه شنگ تهران وبا حضور شرکت چینی Sonmak حضور مدیران شرکت ها خارجی در روز اول ودوم است

امتیاز دهید
مراسم افتتاحیه نمایشگاه سنگ تهران 1403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *